ثبت برند ثبت شرکت و علامت تجاری

سامانه تخصصی ثبت شرکت فکر برتر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت ، نقل و انتقال سهام شرکت های سهامی خاص و نقل و انتقال سهم الشرکه در شرکت های با مسئولیت محدود ، انحلال، ثبت نام و برند تجاری، افزایش و کاهش سرمایه و کلیه امور مربوط به شرکت ها را در زمینه ثبت، آمادگی کامل خود را برای خدمت رسانی به هم میهنان گرامی خود با افتخار اعلام مینماید

موسسه کیا متشکل از کادری با تجربه و افرادی کارشناس و مسئول در زمینه خدمات اداری شرکتها از مشاوره در خصوص چگونگی تاسیس یک شرکت تا مشاوره در خصوص چگونگی افزایش سود دهی و راندمان و بهروری و یا انحلال آن در کنار شما می باشد.
شما میتوانید در تمام ساعات شبانه روز با مشاورین ما تماس حاصل نموده و هرگونه سوال و پرسش خود را مطرح نمایید.

ثبت کارا با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه موکلین توسط جمعی از متخصصان و وکلای برجسته پایه یک دادگستری در این امور راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه ، با بیش از 12 سال سابقه فعالیت حرفه ای، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم قراردادهای حقوقی، ثبت صورتجلسات شرکت ها، ثبت علائم و نامهای تجاری را دارد.

ثبت شرکت در اروپا

شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۳۳ ب.ظ

اروپا (Europe) یکی از قاره های برجسته جهان است که در نیمکره شمالی زمین قرار دارد.مساحت این قاره حدود ده میلیون کیلومتر مربع و جمعیت آن بیش از 730 میلیون نفر است، که یازده درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند.اروپا را می توان دنباله ی قاره پهناور و مرتفع آسیا دانست.به همین جهت برخی از جغرافی دانان دو قاره آسیا و اروپا را یک قاره دانسته اند و آن را اورآسیا گفته اند.

کشورهای زیبا که پیشنه هنری بسیار غنی دارند همچون فرانسه، ایتالیا، سوئیس، میلان و ونیز و...در این قاره زیبا قرار دارند.اروپا یکی از مقاصد گردشگری بسیار محبوب در سرتاسر جهان است، سالانه افراد بسیاری برای گردش و تفریح قاره اروپا و کشورهای جذاب آن را انتخاب می کنند.
اروپا را می توان مهد هنر و مد دانست،بسیاری از هنرمندان در این قاره به دنیا آمده و در آنجا رشد کرده اند. فرهنگ مردمان این قاره بسیار بالاست و می توان گفت غنی ترین و کامل ترین فرهنگ ها و هنرها از این قاره به همه دنیا بط داده شده اند.
• ثبت شرکت در اروپا
راه های مختلفی برای مهاجرت به اروپا جود دارد که یکی از آن ها اخذ شهروندی از طریق ثبت شرکت و همچنین ویزای کار در اروپا می باشد.
یکی از ابتدایی ترین گام ها برای ثبت شرکت در اروپا در طی پروسه تهیه مدارک ثبت شرکت ، باز کردن حساب بانکی در یکی از بانک های معتبر کشورهای اروپایی می باشد.
افراد علاقه مند به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا می توانند یکی از مهم ترین گونه های حقوقی زیر را انتخاب نمایند :
1- فعالیت حرفه ای فردی
2- تأسیس شرکت مدنی
3- تأسیس شرکت های شخصی
4- تأسیس شرکت با مسئولیت محدود
5- تأسیس شرکت سهامی خاص
6- تأسیس شعبه
7- دفتر نمایندگی
در ذیل به توضیح سه نوع از مهم ترین نوع این شرکت ها می پردازیم.
• شرکت مستقل :
شرکت های ایرانی می توانند مبادرت به تاسیس یک شرکت مستقل در اروپا نمایند.در این صورت چنین شرکتی از شرکت ایرانی یعنی شعبه مادر و اصلی مجزا بوده و قانون آلمان بر آن حاکم خواهد بود. اگر چه مجزا بودن این دو شرکت از دیدگاه حقوقی صحیح می باشد اما از دور نمای اقتصادی می توان گفت که شرکت تاسیس شده در اروپا وابسته به شرکت مادر و اصلی خود می باشد.وابسته بودن اقتصادی به این شکل پدیدار می شود که سهامداران شرکت در اروپا و سهامداران شرکت مادر در ایران یکسان باشند.حقوق تجارت اروپا میزان سهام اشخاص خارجی و درصد سرمایه گذاری اشخاص خارجی را محدود نمی سازد. بنابراین اتباع ایرانی می توانند همانند اتباع اروپایی شرکت های تجاری 100 درصد سهام متعلق به آن ها باشد را تاسیس نمایند.این در حالی است که قانون کشورهای اروپایی، در فعالیت های آن ها به دلیل خارجی بودن این اشخاص تفاوتی قائل نمی شود.
• دفتر نمایندگی :
حوزه اختیارات اجرایی و عملیاتی یک دفتر نمایندگی محدود است.لذا دفتر نمایندگی فقط می تواند به عنوان یک موسسه ثابت منحصراً به منظور تبلیغات تجاری، کسب اطلاعات یا تحقیقات، علمی و یا فعالیت های مشابه که جنبه مقدماتی دارند مورد استفاده شرکت در ایران قرار گیرد. در این صورت شرکت ایرانی اقدام به برقراری ارتباط با یک فرد اروپایی می کند تا وی به نمایندگی از جانب شرکت ایرانی عمل نماید. به این ترتیب شرکت ایرانی به بازار اروپا شناسانده می شود. دفتر نمایندگی، پایگاه ارتباطی تبلیغ محصولات تجاری و زمینه های فعالیت شرکت ایرانی و رابط شرکت ایرانی با تجار و شرکت های اروپایی می باشد.
• تأسیس شعبه :
تأسیس یک شعبه در اروپا تحت حاکمیت قوانین و مقررات کشورهای اروپایی قرار دارد. وجودیت یک شرکت ایرانی با تأسیس شعبه در کشورهای اروپایی آغاز می شود.
برای تشکیل شعبه نیاز به تامین و سپردن سرمایه نمی باشد.شایان ذکر است تنها شرکت های تجاری مجاز به تشکیل شعبه می باشند. در غیر این صورت چنانچه شرکت متقاضی از نوع تجاری نباشد، فقط تاسیس یک شعبه وابسته امکان پذیر است.شعبه یک شرکت ایرانی می بایست با شرکت ایرانی هم نام باشد. زیرا در این صورت مشخص می شود که شعبه مزبور بخش و یا واحدی از شرکت ایرانی است.همچنین می توان به شرکت، اصطلاح « شعبه » را نیز افزود. در صورتی که شرکت ایرانی از نوع « سهامی » و یا « با مسئولیت محدود » باشد، این نکته می بایست به نام شعبه نیز افزوده شود. شرکت های ایرانی مؤظفند شعبه مستقل خود را در آلمان به ثبت برسانند. بنابراین ثبت شعبه مستقل الزامی و تابع مقررات قانونی است. ثبت شرکت و شعبه توسط دادگاه صلاحیت دار انجام می شود.همچنین می بایست موجودیت آن نیز به اداره بازرگانی محل اعلام شود.
• برای ثبت شعبه مستقل ارائه مدارک زیر به دادگاه الزامی است :
- نشانی و موضوع فعالیت شعبه
- شماره ثبت شرکت ایرانی در اداره کل ثبت شرکت ها در تهران و یا شهرستان ها
- نوع شرکت ایرانی
- نام مدیر شعبه در اروپا
• مراحل ثبت شرکت در اروپا و دریافت اقامت :
_تنظیم قرارداد با توجه به خواسته متقاضی و نوع فعالیت
_اخذ ویزا برای تردد آسان در طول پروسه
_تعیین وقت مصاحبه در سفارت کشور اروپایی در ایران برای دریافت ویزا برای متقاضی و خانواده وی
_حضور متقاضی در اروپا برای دریافت اقامت یکساله و انجام مراحل تکمیل ثبت شرکت
_ارائه طرح تجاری توسط موسسه و احراز آن به دولت کشور مورد نظر در اروپا
_بررسی تأییدیه برای پذیرش پرونده متقاضی
_ارائه مدارک و سابقه تجارت
* بعد از گذشت یکسال و ارائه گزارش کاری شرکت متناسب با طرح تجاری اولیه، اقامت تمدید خواهد شد.
* بعد از سه سال اقامت در کشورهای اروپایی و در صورت ارائه فعالیت تجاری مثبت، فرد متقاضی و خانواده ایشان حق تقاضای دائم را پیدا خواهند نمود.
• به طور کلی مزایای ثبت شرکت در اروپا به ترتیب ذیل می باشد :

 • امکان برخورداری جهت سازماندهی به منظور شرکت در آزمایشگاه های اروپایی
 • امکان استفاده از محل دفتر شرکت مدرن و زیبا در اروپا در زمان مدت اقامت
 • امکان استفاده از دفاتر مجازی و بهره مندی از منشی جهت پاسخگویی تلفن و نامه های اداری و تجاری
 • امکان برخورداری از آدرس پستی شرکت، فکس، تلفن اختصاصی و صندوق پستی
 • عدم هیچگونه ریسک مالی و مالکیت صد در صد سهام بدون نیاز به شریک مالی
 • برخورداری از اعتبارات بانک های اروپایی و جهانی
 • شرکت در مناقصات و مزایدات بین المللی
 • تولید تحت لیسانس شرکت اروپایی خود در ایران با دیگر کشورها
 • امکان داشتن مشاور تخصصی در زمینه های تجاری
 • امکان برخورداری از پرسنل تخصصی در زمینه ترخیص کالا و گمرک اروپا
 • فرصت های شغلی فراوان
 • امکان کسب آخرین اطلاعات حرفه ای در زمینه های تجاری و تخصصی مورد نظرتان

" مرکز تخصصی کارا ،  پیشرو در امور ثبتی "

 • company register

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی